Patronat starosty ełckiego po nowemu

Ubieganie się o patronat starosty ełckiego będzie się odbywać na nowych zasadach, zgodnie z regulaminem przyznawania patronatu starosty ełckiego przyjętym przez Zarząd Powiatu Ełckiego.

Patronatem obejmowane będą wszelkie inicjatywy społeczne, wydarzenia z życia szkół i uczelni, konferencje, festiwale, koncerty, akcje charytatywne oraz inne wydarzenia kulturalne, sportowe i naukowe, które starosta ełcki uzna za ważne dla mieszkańców powiatu ełckiego. Zmiany w dotychczas obowiązujących przepisach mają na celu podkreślenie szczególnego charakteru przedsięwzięcia.

Regulamin oraz formularz wniosku o przyznanie patronatu starosty ełckiego znajduje się w powiatowym Biuletynie Informacji Publicznej.

Opublikowano: 19 kwietnia 2017 09:40