Dzień otwarty w ełckich szkołach ponadgimnazjalnych

Po maratonie egzaminacyjnym uczniów klas trzecich gimnazjum czeka kolejne ważne wydarzenie. Już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, w godz. 9-13, odbędzie się Dzień Otwartych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego.

Wszyscy chętni będą mogli zwiedzać szkoły, poznać dyrekcję, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami. Będzie to okazja, by przekonać się, że ełckie szkoły ponadgimnazjalne mają szeroką ofertę nastawioną na rozwój młodych mieszkańców powiatu ełckiego.

Podczas dnia otwartego będzie można również zapoznać się z listą zajęć pozalekcyjnych w danej placówce. Każda szkoła według własnego pomysłu zaprezentuje to, co ma najlepszego. Spróbuje przekonać dlaczego właśnie w tej, a nie innej placówce edukacyjnej, warto się uczyć.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 20 kwietnia 2017 12:43