XIII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

W Starostwie Powiatowym w Ełku odbyła się trzynasta już edycja konkursu ekologicznego.

W tegorocznym starciu wzięli udział uczniowie z jedenastu placówek – Chełch, Boćwinki, Mrozów Wielkich, Judzik, Nowej Wsi Ełckiej, Rękus, Rożyńska Wielkiego, Starych Juch, Stożnego, Stradun oraz Woszczel. Drużyny musiały wykazać się wiedzą nt. chronionych roślin, ptaków czy parków narodowych.

I miejsce w konkursie zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach, II uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach, III zaś podopieczni ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Organizacja wydarzenia możliwa była dzięki wsparciu finansowemu powiatu ełckiego.

Opublikowano: 07 czerwca 2017 08:06