Miłość w rodzinie nigdy nie zginie

W ramach gminnych obchodów Dni Rodziny w miniony weekend odbyła się akcja „Rodzina Malowana”, czyli malowanie wielkoformatowego rysunku o tematyce rodzinnej.

Celem wydarzenia, które zapoczątkowało bicie rekordu powiatu w malowaniu wielkiego obrazu, było namalowanie jak największego wizerunku rodziny. Myśl przewodnia akcji – „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”została umieszczona na rysunku przez Mirosława Orłowskiego, wójta Gminy Prostki, który przy wsparciu innych pracowników i uczniów namalował budynek urzędu gminy. Stworzone dzieło osiągnęło wymiary 14,3 m x 1,5 m.

Pomysłodawcą i organizatorem rodzinnego wydarzenia byli pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Prostkach przy wsparciu Gminy Prostki oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Prostkach w ramach XIX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.

Opublikowano: 08 czerwca 2017 14:58