To już jutro!

Przypominamy, że jutro, w sobotę odbędą się VIII Wyścigi Smoczych Łodzi na Jeziorze Ełckim. Start zawodów o godzinie 12:00!

W Starostwie Powiatowym w Ełku odbyło się losowanie kolejności startów. W kategorii mieszanej odbędą się cztery biegi eliminacyjne:

- I bieg: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Ełku, Ełckie Centrum Kultury, Szkoła Policealna w Ełku, Organizatorzy

- II bieg: 108 Szpital Wojskowy w Ełku, Porta 2, Sztorm, Wyższa Szkoła Gospodarki w Ełku

- III bieg: Bank Pekao S.A., Młode Dziki, Imperium Siły (mieszana), Hardcross (mieszana)

- IV bieg: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ełku z gwiazdami, Rebelianci, Poczta Polska Ełk, GLS

Do półfinałów awansują dwie pierwsze drużyny z każdego biegu!

W kategorii męskiej natomiast o zwycięstwo powalczy osiem załóg.

W pierwszym biegu wystartują: Wydział Żandarmerii Wojskowej, MMA Team Ełk, Imperium Siły, Hardcross. Natomiast w drugim biegu będą rywalizować: Porta, Szkło, PWiK Ełk, Straż Pożarna w Ełku.

W finale znajdą się dwie najlepsze drużyny z każdego biegu!

Opublikowano: 09 czerwca 2017 10:41