Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie

Warmia i Mazury to region, który kojarzy się przede wszystkim z obfitością jezior i lasów. Wieki skomplikowanych dziejów pozostawiły tu także mnóstwo obiektów, będących świadkami burzliwej historii, które harmonijnie wpisują się w bogactwo natury.

Chcąc lepiej poznać pamiątki przeszłości, organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”. Fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich. Ocenie podlegać będzie m.in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu. W konkursie przewidziano nagrody pieniężne.

Prace należy przesyłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem „Konkurs – Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”.

Opublikowano: 16 czerwca 2017 08:12