Weź udział w konsultacjach społecznych

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w partnerstwie z Caritas Polska organizuje konferencję regionalną, w ramach której przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne.

Konsultacje będą dotyczyły osób niepełnosprawnych, integracji społecznej i zawodowej ww. grupy osób, wsparcia ich rodzin, począwszy od zapewnienia dostępu do wszechstronnej opieki nad kobietą w okresie ciąży, porodu, połogu oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Konferencja, a w jej trakcie konsultacje społeczne, odbędzie się w środę, 28 czerwca br., w godz. 10:30 – 16:10 w Hotelu Rydzewski, przy ul. Armii Krajowej 31. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konferencji również rodziny z dziećmi (w trakcie konferencji zapewniona będzie bezpłatna opieka nad dziećmi do lat 18).

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres http://www.zazyciem.mrpips.gov.pl/konferencje/elk lub konsultacjeplus@caritas.org.pl do czwartku, 22 czerwca 2017 r., do godz. 14:00.

Konsultacje zostanę przeprowadzone w związku z wejściem w życie Uchwały Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2016 r. w sprawie programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”.

Opublikowano: 19 czerwca 2017 14:17