Spotkanie z medalistkami

Uczniowski Klub Sportowy MOS EŁK wraz z Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Ełku zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z mistrzyniami olimpijskimi z Rio.

Polska dwójka podwójna kobiet: Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj sięgnęła w Rio de Janeiro po mistrzostwo olimpijskie. Nasze zawodniczki w finale pokonały reprezentantki Wielkiej Brytanii i Litwy.

Spotkanie ze złotymi medalistkami odbędzie się w najbliższy wtorek, 20 czerwca br., o godzinie 11.00 w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Ełku. Mistrzynie z Rio de Janerio opowiedzą o Igrzyskach Olimpijskich, przygodzie ze sportem i odpowiedzą na pytania publiczności. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Trening z Mistrzyniami”.

Serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 19 czerwca 2017 15:22