Bezpieczeństwo przede wszystkim

W związku z rozpoczynającymi się właśnie wakacjami Grupa Specjalna Płetwonurków RP przygotowała film edukacyjny pt.: „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i uprawianie sportów wodnych”.

Film jest doskonałym materiałem szkoleniowym, przystępnym dla wszystkich grup wiekowych, zawierającym ważne informacje dotyczące właściwego zachowania się nad wodą. Można również dowiedzieć się jak należy korzystać z kąpieli w akwenach oraz przygotować sprzęt wodnego do rekreacji. Skoro mowa o bezpieczeństwie, to nie zabrakło także instruktażu postępowania w przypadkach zdarzeń na obszarach wodnych i udzielania pierwszej pomocy.

Film dostępny jest do pobrania na stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału.

Źródło fot: policja.pl

Opublikowano: 28 czerwca 2017 08:35