Zapraszamy przedsiębiorców

Bezpłatne spotkanie informacyjne o możliwości pozyskania funduszy dla przedsiębiorców odbędzie się w czwartek, 6 lipca br., o godzinie 13.00 w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęk” dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki szkoleń, wartości usługi i miejsca jej realizacji.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje o projekcie, ścieżce wsparcia, będzie też możliwość osobistych konsultacji. Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić przybycie pod numerem telefonu 727 022 531.

Środki dostępne są do 31 marca 2019 r. w ramach popytowego systemu dystrybucji, bezpośrednio od operatora czyli Stowarzyszenia „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” do 70 tysięcy złotych dla każdego przedsiębiorcy.

Opublikowano: 03 lipca 2017 07:45