„Dotacja Norweska”

Ruszył III nabór w programie „Dotacji Norweskiej” na zakup instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Program obowiązuje od 10.07.2017 r. do 30.09.2017 r. lub do wyczerpania liczby instalacji. Jego celem jest obniżenie kosztów zakupu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła nawet o 11 tys. złotych.

Promocją objętych jest łącznie 300 kompleksowych instalacji fotowoltaicznych i 300 pomp ciepła zaprojektowanych i wykonanych przez SOLSUM na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Program dedykowany jest dla osób fizycznych posiadających prawo do dysponowania budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym albo prawo do dysponowania budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w budowie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarządzające budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi i spółdzielnie mieszkaniowe zarządzające budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi.

Więcej informacji na stronie SOLSUM.

Opublikowano: 21 lipca 2017 14:19