Weekend za pół ceny

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 – 8 października 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony oraz przeniesienie jej na poziom krajowy.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości –50%.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie projektu.

Opublikowano: 25 lipca 2017 11:12