„Samorząd Równych Szans”

Już po raz dziewiąty został ogłoszony konkurs na najlepsze praktyki samorządów na rzecz osób z niepełnosprawnościami – „Samorząd Równych Szans” 2017.

W konkursie mogą wziąć udział samorządy z całej Polski, które zrealizowały lub realizują projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału osób z niepełnosprawnościami w życiu lokalnych społeczności. Działania zostaną ocenione ze względu na ich jakość i wpływ na faktyczną poprawę sytuacji, a nie wysokość przeznaczonych środków finansowych. Większą szansę mają projekty, które są realizowane w sposób ciągły i na trwale rozwiązują problemy systemowe. Dlatego nawet niewielkie, ale innowacyjne i odpowiadające na lokalne potrzeby, projekty mają realną szansę, aby zdobyć główną nagrodę.

Termin składania wniosków upływa 15 września 2017 r. Należy je składać w internetowej Bazie Dobrych Praktyk. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Magdaleną Lubaś pod nr tel.: 12 629 85 14; 663 000 040 lub pisząc na adres mailowy: bdp@firr.org.pl

Opublikowano: 09 sierpnia 2017 08:54