Podopieczni MOS Ełk z kolejnymi medalami

W ubiegły weekend na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w wioślarstwie.

Mistrzyniami Polski Młodziczek w konkurencji czwórek podwójnych zostały Kalina Perczak, Wiktoria Gredel, Aleksandra Kosiorek oraz Izabela Pajewska. Miejsce IV zajęła czwórka podwójna chłopców – Thomas Wiecheć, Dawid Chrościelewski, Jacek Bagiński oraz Rafał Redlin. Srebrny medal w konkurencji jedynek młodzików wywalczył Dawid Seroka. W jedynce młodzików VI miejsce zajął zaś Michał Synowiec. W kategorii jedynek kobiet wagi ciężkiej Agata Zielepuha zajęła VI miejsce, natomiast w jedynce wagi lekkiej mężczyzn VII miejsce zajął Adrian Dudko.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyjazd był współfinansowany z budżetu powiatu ełckiego w ramach projektu Rozwój Sportów Wodnych.

Opublikowano: 11 sierpnia 2017 14:48