„Równać Szanse”

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszają do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse".

Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój umiejętności społecznych przydatnych zarówno w obecnym, jak i dorosłym życiu młodych ludzi z małych miejscowości poprzez m.in. podnoszenie ich kompetencji.

W konkursie mogą wziąć udział fundacje, stowarzyszenia, w tym także ochotnicze straże pożarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Dotacje w wysokości do 8 500 złotych przyznawane są na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat. Aplikować można do środy, 25 października br., do godz. 12:00. Szczegółowych informacji udzielają Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, e-mail: iwona@stopa.org.pl oraz Paweł Wilk, tel. 796-538-105, e-mail: pawelwilk8@o2.pl.

Opublikowano: 05 września 2017 13:03