Wygraj puchar Tymbarku

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jak co roku będzie to niezapomniana piłkarska przygoda pełna sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.

W rozgrywkach mogą uczestniczyć szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe, kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo – edukacyjną. Drużyny należy zgłaszać do piątku, 6 października, poprzez wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie turnieju.  Trener lub nauczyciel może zgłosić dowolną liczbę drużyn w każdej kategorii.

Więcej informacji można uzyskać poprzez adres e-mail: turniej@pzpn.pl lub pod numerem telefonu: 22/55 12 281, 22/55 12 282 lub 22/55 12 283 w godzinach 8:00-18:30 w dni robocze.

Wideo instrukcja zgłaszania drużyn.

Opublikowano: 03 października 2017 12:34