Wmurowano kamień węgielny

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego odbyła się na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku.

W uroczystości wzięły udział władze samorządowe na czele z Markiem Chojnowskim, starostą ełckim, przedstawiciele kadry ośrodka oraz zaproszeni goście. Kamień wmurowano w miejscu powstającego obecnie nowego budynku, który ma zastąpić poprzedni obiekt, pochodzący z połowy lat 70. ubiegłego wieku.

W kamieniu węgielnym znalazł się akt erekcyjny, zdjęcia obecnych zawodników MOS-u oraz wszystkie nominały monet aktualnie będących w obiegu.

Przypomnijmy, że przebudowa budynku głównego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku odbywa się w ramach projektu pn. „Od teorii do praktyki – zrównoważone wykorzystanie zasobów dziedzictwa naturalnego w Ełku oraz Birsztonas”. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 4 miliony złotych, z czego 85 % pochodzi ze środków unijnych.

Opublikowano: 25 października 2017 12:17