„Maluch +”

Informujemy, że Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła konkurs „Maluch +” 2018.

W ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch” będzie można uzyskać wsparcie dwóch typów działań – tworzenia oraz funkcjonowania miejsc opieki nad najmłodszymi. Jednakże w edycji na rok 2018 nacisk położony zostanie na rozwój instytucji opieki na terenach tych gmin, gdzie nie funkcjonują jeszcze żadne żłobki lub kluby dziecięce. Na tegoroczną edycję programu przeznaczono 450 milionów złotych, o które ubiegać się mogą nie tylko instytucje publiczne, ale również podmioty niepubliczne.

Szczegóły dotyczące ww. konkursu znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Opublikowano: 06 listopada 2017 10:26