Weź udział w bezpłatnym spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie skierowane jest do JST, ich związków, stowarzyszeń oraz jednostek organizacyjnych, przedsiębiorstw, samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej (działających w publicznym systemie ochrony zdrowia), PGL Lasów Państwowych i jego jednostek organizacyjnych, jednostek sektora finansów publicznych posiadających osobowość prawną, jak również do organizacji pozarządowych. Zostaną poruszone kwestie Osi 5 Środowisko przyrodnicze i racjonalne wykorzystanie zasobów dotyczące Działań: 5.1 Gospodarka odpadowa, 5.2 Gospodarka wodno – ściekowa, 5.3 Ochrona różnorodności biologicznej, 5.4.1 Bezpieczeństwo Warmii i Mazur.

Termin: 8 lutego 2018 r. w godzinach 10.00 – 13.00

Miejsce: Park Naukowo –Technologiczny w Ełku, ul. Podmiejska 5

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do poniedziałku, 5 lutego br. godz. 14:00, podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy PIFE w Ełku: lpielk@warmia.mazury.pl oraz potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania. W przypadku osób niepełnosprawnych należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Więcej informacji udziela Lokalny Punkt Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku: tel. 87/610 07 77, 87/734 11 10/09, e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl. W załączeniu agenda spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

Opublikowano: 11 stycznia 2018 08:34

Załączniki: