Szkolenia z tworzenia wniosków

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie zachęca do udziału w bezpłatnych, jednodniowych szkoleniach dotyczących tworzenia wniosków o dofinansowanie projektów PO WER.

Spotkania pn. „Tworzenie wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach I Osi Priorytetowej PO WER 2014-2020 (praca w systemie SOWA)” adresowane są do potencjalnych beneficjentów konkursów w ramach Poddziałania 1.2.1 PO WER ogłaszanych przez WUP w Olsztynie w I kwartale 2018 r.

Szkolenia odbędą się w Olsztynie w „Warmiński Hotel & Conference” (ul. Kołobrzeska 1) w godzinach 8.30-15:30 w następujących terminach:

-        12 lutego 2018 r.  – I grupa (dla 12 osób),

-        13 lutego 2018 r.  – II grupa (dla 12 osób).

Wypełniony formularz należy przesłać do środy, 7 lutego 2018 r., do godz. 14:00 na adres: m.palyska@up.gov.pl. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą elektroniczną (korespondencja zostanie skierowana na adres e-mail podany w formularzu rekrutacyjnym).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Jednakże przez ponoszone koszty rezygnacja z udziału możliwa jest najpóźniej na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Opublikowano: 02 lutego 2018 13:39