Jak otrzymać dofinansowanie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne.

Spotkanie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów z Poddziałania 2.4.1 Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego – projekty konkursowe, czyli jak prawidłowo napisać i otrzymać dofinansowanie w ramach planowanego naboru w lutym 2018 r. Szkolenie odbędzie się w środę, 14 lutego 2018 r., w godz. 10.00 – 13.30 w ełckim Parku Naukowo – Technologicznym (ul. Podmiejska 5).

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy PIFE: lpielk@warmia.mazury.pl do piątku, 9 lutego 2018 r., do godz. 14:00 oraz potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Więcej informacji udziela Lokalny Punkt Informacyjny, Funduszy Europejskich w Ełku: tel. 87/610 07 77, 87/734 11 10/09, e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jednakże należy poinformować o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Opublikowano: 08 lutego 2018 12:52