Zapraszamy na XXIII Konkurs Poezji K. K. Baczyńskiego

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Ełku włączają się w Ogólnopolskie Obchody Stulecia Niepodległości Państwa Polskiego.

Już po raz dwudziesty trzeci Zespół Szkół nr 2 będzie gościł uczestników Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest Polska Niepodległa. Uczniowie będą zmagać się w kilku konkursach: historycznym, recytatorskim (poziom ponadgimnazjalny i gimnazjalny), poezji śpiewanej (soliści i zespoły), recytatorskim w języku obcym, poetyckim i plastycznym. Szczegóły i regulaminy można znaleźć na stronie internetowej szkoły.

Impreza, pod patronatem starosty ełckiego Marka Chojnowskiego, odbędzie się w piątek, 16 lutego i jest współfinansowana z budżetu powiatu ełckiego w ramach Grantów Powiatu Ełckiego 2018.

Opublikowano: 14 lutego 2018 10:51