Młodzież wybierała przyszłość

Siedem uczelni wyższych zaprezentowało się podczas targów edukacyjnych szkół wyższych, które odbyły się w Zespole Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku.

Pełna informacja o uczelni zgromadzona w jednym miejscu i czasie pozwoliła młodym ludziom, a w szczególności uczniom klas maturalnych, wybrać odpowiednią szkołę wyższą oraz sprecyzować kierunek dalszego kształcenia. Na stoiskach można było uzyskać komplet niezbędnych informacji o danej uczelni, sposobach rekrutacji, a także kosztach kształcenia.

W targach uczestniczyły następujące szkoły wyższe: Uniwersytet w Białymstoku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku filia w Ełku, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy filia w Ełku.

Targi odbyły się pod honorowym patronatem starosty ełckiego Marka Chojnowskiego.

Opublikowano: 13 marca 2018 10:09