„Ekonomiak” najlepszy w województwie

Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku został najaktywniejszą szkołą podczas obchodów Dnia Przedsiębiorczości 2017 w województwie warmińsko-mazurskim.

Podczas Gali Przedsiębiorczości dyrektor szkoły Kazimierz Czepułkowski, szkolni koordynatorzy: Marta Milewska i Beata Julita Koronkiewicz oraz dwie uczennice: Diana Malinowska i Klaudia Gutowska odebrali z rąk Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej dyplom i statuetkę Najaktywniejszej Szkoły Dnia Przedsiębiorczości 2017. Otrzymują ją szkoły angażujące w projekt największą liczbę uczniów lub instytucji w województwie. Podobne wyróżnienie placówka otrzymała w 2012 roku.

Uroczystość, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odbyła się w piątek, 9 marca, w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych.

Opublikowano: 13 marca 2018 11:54