Młodzi menadżerowie

Wiedzą z zakresu mikroekonomii, ekonomiki, zarządzania i marketingu, finansów oraz przedsiębiorczości musieli się wykazać uczestnicy konkursu „Młody Menadżer 2018”.

W tym roku do konkursu przystąpiło 80 uczestników szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego, w tym 13 uczniów Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku.

Drugie miejsce w konkursie zajęła Kamila Gryczkowska, uczennica ełckiego ,,ekonomiaka”. W nagrodę otrzymała 50 % ulgi w opłacie za czesne za I rok studiów na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku.

Ponadto wyróżnienia otrzymało również pięcioro uczniów ZS nr 5 w Ełku: Patrycja Głębocka, Julianna Andryszczyk, Szymon Karwowski, Kamil Marcinkiewicz oraz Klaudia Sypytkowska.

Opublikowano: 29 marca 2018 14:08