Jak rozliczyć wniosek o płatność z EFRR

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich  w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące zasad rozliczania wniosków o płatność z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Na spotkaniu, które odbędzie się 4 czerwca, w godz. 10:00 – 14:30 omówione zostaną zasady rozliczania wniosków o płatność, w tym  za pomocą systemu SL2014, wskazówki, jak prawidłowo opisać dokumenty księgowe przy rozliczaniu wniosków z EFRR oraz jakie są najczęściej popełnienie błędy we wnioskach z EFRR.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: lpielk@warmia.mazury.pl  do środy, 30 maja 2018 r., do godz. 14.00 oraz potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji. W przypadku osób niepełnosprawnych należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Opublikowano: 26 kwietnia 2018 14:16