Uczeń ZS nr 1 wśród najlepszych w Polsce

Bartosz Karwel, uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Ełku zajął I miejsce w okręgowych eliminacjach Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie.

Laureat uzyskał najlepszy wynik wśród wszystkich uczniów z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, północnej części mazowieckiego i wschodniej części pomorskiego.

Uczestnicy konkursu mieli do napisania test, zadanie projektowe oraz zadanie w terenie. Bartosz swoich konkurentów zdeklasował wiedzą, dokładnością i precyzją, dzięki czemu w nagrodę otrzymał indeks na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Teraz przed uczniem czas kolejnych przygotowań, ponieważ na początku czerwca odbędzie się etap centralny we Wrocławiu. Miejmy nadzieję, że sukces zostanie powtórzony i Bartosz będzie miał otwarte drzwi na wszystkie uczelnie w Polsce kształcące w kierunku architektury krajobrazu.

Opublikowano: 14 maja 2018 14:09