VIII Ełckie Targi Pracy

Targi pracy -  wydarzenie przygotowane przede wszystkim dla młodzieży kończącej w najbliższym czasie naukę - odbyły się wczoraj na terenie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Ełku.

W targach zaprezentowały się firmy z sektora prywatnego, instytucje publiczne na czele z formacjami mundurowymi.

Uczestnicy targów mieli okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym rynku. Mogli także porozmawiać z pracodawcami i poznać specyfikę zatrudnienia na danym stanowisku.

Podczas wydarzenia zainteresowani mieli okazję wysłuchać wykładu Anety Zamojskiej pt. "Prosty sposób na skomplikowany cel - psychologia wyznaczania celów".

VIII Ełckie Targi Pracy odbyły się pod patronatem starosty ełckiego Marka Chojnowskiego.

Opublikowano: 08 czerwca 2018 09:53