Wizyta uczniów „Mechanika”

Podzielenie się doświadczeniami i wrażeniami z praktyk w Irlandii było głównym tematem wizyty uczniów popularnego „Mechanika” w Starostwie Powiatowym w Ełku.

Podczas spotkania z władzami powiatu ełckiego młodzi uczniowie opowiadali o nowo zdobytych umiejętnościach, sympatii z jaką spotkali się ze strony irlandzkich pracodawców oraz o tym za co zostali pochwaleni z ich strony.

Przypomnijmy, że Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku przystąpił do realizacji projektu „Europejskie Umiejętności Zawodowe” w ramach kolejnej edycji programu Erasmus+. Projekt dotyczył organizacji praktyk zawodowych dla uczniów na rynku zagranicznym. W tym celu został nawiązany kontakt z organizacją Your International Training z Mallow w Irlandii.

Miesięczny wyjazd był niezapomnianym doświadczeniem zawodowym, jak i językowym dla uczniów ełckiego „Mechaniaka”.

Opublikowano: 08 czerwca 2018 12:20