Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, odbyła się powiatowa inauguracja roku szkolnego 2018/2019.

W uroczystości oprócz władz powiatu ełckiego na czele ze starostą ełckim Markiem Chojnowskim, udział wzięli m.in. Wojciech Cybulski, Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu ełckiego oraz przedstawiciele służb mundurowych. Po ceremonii powitalnej, goście szkoły mieli okazję poznać najróżniejsze talenty najbardziej uzdolnionych uczniów szkoły.

Szkoły ponadgimnazjalne w naszym powiecie gotowe są na wyzwania jakie stawia przed nimi współczesna edukacja. Nowoczesne szkolnictwo jest jednym z priorytetów powiatu ełckiego. Szczególnie ważny jest dla nas rozwój szkolnictwa zawodowego, a coraz doskonalsze pracownie do nauczania przedmiotów zawodowych już teraz są powodem do dumy - podkreślił podczas swojego wystąpienia Marek Chojnowski, starosta ełcki.

Opublikowano: 03 września 2018 13:02