Konkurs „EKO POMYSŁ - czyli jak chronić środowisko naturalne”

Starosta Ełcki zaprasza dzieci i młodzież z ełckich przedszkoli oraz szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „EKO POMYSŁ - czyli jak chronić środowisko naturalne”, którego organizatorem jest Powiat Ełcki - Starostwo Powiatowe w Ełku. Konkurs zorganizowany jest w ramach kampanii na temat wykorzystania i ochrony zasobów naturalnych Powiatu Ełckiego prowadzonej w ramach projektu „OD TEORII DO PRAKTYKI – ZRÓWNOWAŻONE WYKORZYSTANIE ZASOBÓW DZIEDZICTWA NATURALNEGO W EŁKU ORAZ BIRŠTONAS” dofinansowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska. Konkurs ma na celu zwiększenie świadomości na temat zrównoważonego wykorzystania zasobów dziedzictwa naturalnego. Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród nastąpi dnia 18 września 2018 r. w siedzibie organizatora podczas konferencji z udziałem przedstawicieli partnera projektu Samorządu Birstonas na Litwie.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Opublikowano: 07 września 2018 10:02

Załączniki: