Uczniowie z Ełku walczą dalej!

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (link otworzy duże zdjęcie)

Znane są wyniki szkolnych eliminacji VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.  W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 588 uczniów - wśród nich 5 uczniów z Zespołu Szkół nr 5 w Ełku.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców.

W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział 7127 uczniów. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 588 olimpijczyków. Są wśród nich Paweł Cichocki, Michał Dziedzic, Szymon Lipiniuk, Łukasz Makowski i Mateusz Wiński – podopieczni Zespołu Szkół nr 5 w Ełku.

Uczniowie, którzy najlepiej poradzą sobie z zestawem 25 pytań wielokrotnego wyboru, zakwalifikują się do finału, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, 4 marca 2016 r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 15 kwietnia 2016 r.

Zakwalifikowanym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowano: 16 listopada 2015 08:58