Składy osobowe Komisji przy Radzie Powiatu Ełckiego - kadencja 2018-2023 


Komisja Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Porządku Publicznego

  1. Anna Iwaszko – Przewodniczący Komisji
  2. Tomasz Stanisław Bartnik – członek
  3. Marek Chojnowski – członek
  4. Robert Stanisław Dawidowski – członek
  5. Mariusz Laskowski – członek
  6. Bogdan Adam Przyborowski – członek
  7. Krystyna Rusiecka – członek
  8. Andrzej Wiszowaty – członek


Komisja Rewizyjna

  1. Anna Kossakowska – Przewodnicząca Komisji
  2. Bogdan Adam Przyborowski – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Ryszard Skawiński – Sekretarz Komisji
  4. Tomasz Stanisław Bartnik – członek
  5. Krystyna Cegiełka – członek
  6. Sebastian Bolesław Kosiorek – członek
  7. Mariusz Laskowski – członek
  8. Krystyna Rusiecka – członek


Komisja Rodziny, Zdrowia i Pomocy Społecznej

  1. Agnieszka Skrocka – Przewodnicząca Komisji
  2. Krystyna Rusiecka – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Krzysztof Bronakowski – członek
  4. Krystyna Cegiełka – członek
  5. Robert Stanisław Dawidowski – członek
  6. Karol Robert Marchel – członek
  7. Wioletta Paczkowska – członek
  8. Joanna Porucznik – członek
  9. Ryszard Skawiński – członek
  10. Leszek Marek Sobczak – członek

 

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki

  1. Joanna Porucznik – Przewodniczący Komisji
  2. Sebastian Bolesław Kosiorek – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Marek Chojnowski – członek
  4. Dorota Grażyna Czepułkowska – członek
  5. Mariusz Laskowski – członek
  6. Karol Robert Marchel – członek
  7. Łukasz Pachucki – członek
  8. Wioletta Paczkowska – członek
  9. Krzysztof Piłat – członek
  10. Ryszard Skawiński – członek
  11. Leszek Marek Sobczak – członek

 

Komisja Budżetowa i Rozwoju Gospodarczego

  1. Łukasz Pachucki – Przewodniczący Komisji
  2. Tomasz Stanisław Bartnik – członek
  3. Krzysztof Bronakowski – członek
  4. Krystyna Cegiełka – członek
  5. Marek Chojnowski – członek
  6. Anna Iwaszko – członek
  7. Anna Kossakowska – członek
  8. Wioletta Paczkowska – członek
  9. Joanna Porucznik – członek
  10. Bogdan Adam Przyborowski – członek
  11. Krystyna Rusiecka – członek
  12. Ryszard Skawiński – członek
  13. Leszek Marek Sobczak – członek
  14. Andrzej Wiszowaty – członek 

Starostwo Powiatowe w Ełku

Realizacja: IDcom-jst.pl