Targi uczelni wyższych

Już w najbliższy poniedziałek, 12 marca, zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności klas maturalnych, do udziału w targach uczelni wyższych pn: „Prezentacje Edukacyjno - Doradcze. Uczelnie w Powiecie".

Targi odbędą się w Zespole Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku, przy ul. Kajki 4, w godzinach 10.00-13.00. Udział w nich zgłosiły następujące uczelnie wyższe: Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy filia w Ełku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku filia w Ełku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku.

Targi będą odbywać się pod patronatem Marka Chojnowskiego, starosty ełckiego.

Źródło fot: http://www.nwsp.bialystok.pl

Opublikowano: 07 marca 2018 12:27