Wojewódzkie Obchody Święta Policji

Dzisiaj na Placu Jana Pawła II w Ełku odbyły się Wojewódzkie Obchody 99. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Głównym punktem uroczystości było nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Ełku, po którym nastąpiło wręczenie odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie służbowe.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Andrzej Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek, parlamentarzyści oraz przedstawiciele władz samorządowych.

W obchodach udział brał również Marek Chojnowski, starosta ełcki, który był jednocześnie przewodniczącym Społecznego Komitetu Ufundowania Sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Ełku.

Opublikowano: 27 lipca 2018 15:30