Bezpłatne porady konsumenckie

Starostwo Powiatowe w Ełku wychodząc naprzeciwko potrzebą mieszkańców z terenu powiatu ełckiego organizuje we współpracy z Galerią Brama Mazur cykliczne porady konsumenckie.

Pierwsze porady udzielane będą już w najbliższą sobotę, 12 stycznia w  godzinach od 11 do 16, w Galerii Brama Mazur, ul. Plac Miejski 1. Porad udzielać będzie Powiatowy Rzecznik Konsumentów Dariusz Dracewicz.

Przypomnijmy, że do podstawowych zadań rzecznika należą m.in. zapewnienie bezpłatnego poradnictwa konsumenckiego i informacji prawnej w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; składanie wniosków w sprawie stanowienia i zmiany przepisów prawa miejscowego w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów z powiatu ełckiego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 11 stycznia 2019 09:03