Konkurs ,,Zielone Lato”

Rusza kolejna edycja konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato”. To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyki wiejskiej  z  Warmii i Mazur.

Celem konkursu jest znalezienie, nagrodzenie  oraz promocja najlepszych obiektów turystycznych spośród trzech konkursowych kategorii:
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika,
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek na wsi,
- zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.

Dzięki „Zielonemu Latu” popularyzujemy  idę współpracy i przedsiębiorczości na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promujemy  turystykę na tych obszarach. To niezmiernie ważne zadanie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju i upowszechniania turystyki w naszym województwie – twierdzi Waldemar Buszan, Dyrektor Departamentu Turystyki, organizatora konkursu.

Zainteresowane udziałem w „Zielonym Lecie” obiekty można zgłaszać do 2 maja 2019 r.

Informacji w sprawie konkursu  udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 521 69 07 lub a.wojciechowska@warmia.mazury.pl

Opublikowano: 04 kwietnia 2019 08:34