Życzenia dla Maturzystów

Drodzy Abiturienci – Maturzyści Powiatu Ełckiego

Pragnę złożyć gratulacje z okazji zakończenia kolejnego etapu edukacji jakim jest bez wątpienia otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej.

Wysiłek zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i zainteresowań, z pewnością nie pójdzie na marne.

Nauka otwiera drzwi do pomyślnej przyszłości a zdobyta wiedza, przełożona na mądrość życiową, spowoduje, że młody człowiek z powodzeniem odnajdzie się w dorosłym życiu.

Na czas egzaminów maturalnych życzę uzyskania jak najlepszych ocen i doskonałych wyników w dalszej edukacji, sukcesów w życiu osobistym i trafnego wyboru przyszłej drogi życiowej.

Starosta Ełcki

Marek Chojnowski