Konferencja edukacyjna

,,Możliwości rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli w międzynarodowych projektach edukacyjnych” to główny temat konferencji zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

Wydarzenie zgromadziło specjalistów z branży oświatowej, którzy opowiadali o istniejących i wdrażanych inicjatywach. Nie zabrakło również prezentacji ełckich szkół, które na co dzień korzystają z unijnych programów.

W czasie konferencji przedstawiono m.in. ofertę programu Erasmus + dla szkolnictwa zawodowego, opowiedziano o formach doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz profesjonalnym rozwoju kadr, mobilności, a także partnerstwie instytucjonalnym.

W konferencji udział wzięła m.in. Małgorzata Kopiczko, senator Rzeczpospolitej Polskiej, na której zaproszenie wydarzenie odbyło się właśnie w popularnym ,,chemiaku”.

Opublikowano: 12 czerwca 2019 12:14