Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku, odbyła się powiatowa inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

W uroczystości oprócz władz powiatu ełckiego na czele ze starostą ełckim Markiem Chojnowskim, wicestarostą Robertem Dawidowskim oraz Bożenną Puławską, etatowym członkiem Zarządu Powiatu Ełckiego udział wzięli m.in. dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu ełckiego oraz przedstawiciele służb mundurowych. Po ceremonii powitalnej, goście szkoły mieli okazję poznać najróżniejsze talenty najbardziej uzdolnionych uczniów szkoły.

Szkoły ponadgimnazjalne w naszym powiecie gotowe są na wyzwania jakie stawia przed nimi współczesna edukacja. Nowoczesne szkolnictwo jest jednym z priorytetów powiatu ełckiego. Szczególnie ważny jest dla nas rozwój szkolnictwa zawodowego, a coraz doskonalsze pracownie do nauczania przedmiotów zawodowych już teraz są powodem do dumy - podkreślił podczas swojego wystąpienia Marek Chojnowski, starosta ełcki.

Opublikowano: 02 września 2019 12:38