Wnieś swoje uwagi i propozycje

W Starostwie Powiatowym w Ełku trwają konsultacje społeczne do Programu Współpracy samorządu powiatowego w Ełku z sektorem pozarządowym na rok 2020. Na uwagi i propozycje do tego dokumentu czekamy do 5 października 2019 r.

„Program Współpracy samorządu powiatowego w Ełku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020” to dokument określający zasady współpracy i wspierania organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu ełckiego.

Ich celem jest rozwijanie dialogu z organizacjami pozarządowymi oraz zwiększenie ich uczestnictwa w ważnych dla powiatu i dla nich samych sprawach. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami wszelkimi propozycjami i opiniami w zakresie tych konsultacji.

Uwagi do Programu Współpracy na rok 2020 przyjmowane są bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w pokoju nr 390 (II piętro Starostwa Powiatowego w Ełku) lub mejlowo (na adres: ngo@powiat.elk.pl).

Projekt „Programu Współpracy samorządu powiatowego w Ełku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020” oraz formularz, na którym można wpisywać propozycje dostępne są tutaj.

Opublikowano: 24 września 2019 12:08