Bezpłatne porady konsumenckie

Starostwo Powiatowe w Ełku wychodząc naprzeciwko potrzebom mieszkańców z terenu powiatu ełckiego organizuje we współpracy z Galerią Brama Mazur cykliczne porady konsumenckie.

Pierwsze porady udzielane będą już w najbliższą sobotę, 5 października w godzinach od 10:00 do 16:00, w Galerii Brama Mazur, ul. Plac Miejski 1. Porad udzielać będzie Powiatowy Rzecznik Konsumentów Dariusz Dracewicz.

Przypomnijmy, że do podstawowych zadań rzecznika należą m.in. zapewnienie bezpłatnego poradnictwa konsumenckiego i informacji prawnej w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; składanie wniosków w sprawie stanowienia i zmiany przepisów prawa miejscowego w zakresie ochrony interesów konsumentów z powiatu ełckiego; występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów z powiatu ełckiego.

Porady będą udzielane również 12 i 19 października 2019 r. w godz. 10:00 - 16:00.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 04 października 2019 14:06