Aplikuj do konkursu

Marszałek Województwa Warmińsko–Mazurskiego ogłosił VII edycję konkursu o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris.

Nagroda przyznawana jest za wspieranie postaw proekologicznych oraz propagowanie działań i rozwiązań przyczyniających się do zmniejszenia zagrożenia środowiska naturalnego oraz jego ochrony.

Konkurs skierowany jest do osób lub zespołów osób, których działalność przyczyniła się do kształtowania postaw ekologicznych na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać osoby fizyczne oraz koła i oddziały stowarzyszeń naukowo-technicznych, przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje społeczne, których obszar działalności obejmuje teren województwa warmińsko-mazurskiego.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 marca 2020 r. na adres Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie, przy ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn.

Szczegółowe informacje, karta zgłoszeniowa i regulamin znajdują się na stronie internetowej.

Opublikowano: 13 lutego 2020 09:50

Realizacja: IDcom.pl