10-lecie Działaj Lokalnie

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA serdecznie zaprasza na uroczystą galę z okazji 10-lecia istnienia programu w powiecie ełckim oraz dwudziestolecia istnienia w Polsce.

Podczas uroczystości przedstawiona zostanie historia programu w naszym powiecie i Gminie Świętajno. Ukazany zostanie rozwój lokalnych społeczności oraz jakie efekty udało się osiągnąć ludziom, którzy za pomocą programu zmieniali swoje otoczenie. Odbędzie się również rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu „Opowiedz…”, w którym grantobiorcy za pomocą krótkich filmów i prezentacji multimedialnych przedstawiają swoje projekty.

Uroczystość odbędzie się we wtorek, 3 marca, o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „STOPA” ze środków PAFW, powiatu ełckiego, miasta Ełk, gminy Stare Juchy, gminy Prostki, gminy Kalinowo i gminy Świętajno.

Opublikowano: 25 lutego 2020 13:52

Realizacja: IDcom.pl