10. urodziny Działaj Lokalnie

Gala z okazji dziesiątych urodzin programu ,,Działaj Lokalnie” w powiecie ełckim odbyła się na początku marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku.

Okrągłe urodziny programu, który w naszym powiecie od początku prowadzi Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „STOPA”, zgromadziły wielu ważnych gości – grantobiorców programu, którzy przez te dziesięć lat zdziałali wiele wspaniałych rzeczy dla swoich lokalnych społeczności oraz przedstawicieli samorządów, które od lat wspierają program.

Uroczystość była okazją do wspomnień, podsumowań a także podziękowań, bo w wielkiej rodzinie „Działaj Lokalnie” każdy jest ważny, każdy tworzy, daje od siebie tą wyjątkową cząstkę, która sprawia, że program jest niepowtarzalny.

Z tej okazji została przygotowana broszura okolicznościowa, która znajduje się w załączeniu. Zapraszamy do lektury.

Opublikowano: 12 marca 2020 08:42

Załączniki: