Komunikat w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z „koronawirusem” COVID-19 dotyczący Nieodpłatnej Pomocy Prawnej.

K O M U N I K A T

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z „koronawirusem” COVID-19

zawieszam działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania.

Jednocześnie informuję, iż w celu zapewnienia bezpieczeństwa od dnia 16.03.2020r. możliwe jest udzielanie porad prawnych z wykorzystaniem telefonu lub innych środków porozumiewania się na odległość. W związku z powyższym w celu uzyskania porady prawnej należy złożyć za pośrednictwem e-mail wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej zawierający oświadczenie, iż wnioskodawca nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Wniosek do pobrania na stronie internetowej Starostwa.

- zakładka nieodpłatna pomoc prawna.

Skan lub zdjęcie podpisanego wniosku wraz z oświadczeniem należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Ełku na adres e-mail:  npp@powiat.elk.pl  i oczekiwać na wyznaczenie terminu porady.

Telefon do kontaktu:    87 615-65-30

Opublikowano: 15 marca 2020 16:29