Kolejne miejsce spotkań w powiecie

Uroczyste otwarcie siłowni zewnętrznej w ramach projektu „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” odbyło się w sobotę, 27 czerwca, na plaży wiejskiej w Orzechowie.

W ramach zadania wykonano w pobliżu plaży siłownię zewnętrzną. Teren wokół został upiększony nowymi nasadzeniami krzewów i kwiatów, przy których stoją ławki do odpoczynku i spotkań mieszkańców wsi. Wśród nowych urządzeń pojawiły się: surfer, biegacz, twister, orbitrek słup rower oraz wyciąg słup krzesło.

Symbolicznego otwarcia dokonali przedstawiciele władz powiatu ełckiego, gminy Stare Juchy, wsi Orzechowo oraz OSP w Gorłówku. – Dzięki takim pomysłom coraz więcej wsi powiatu ełckiego staje się przyjemnym miejscem do życia – podkreślił wicestarosta ełcki Robert Dawidowski.

Zadanie promocyjne „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” w Orzechowie zostało sfinansowane z budżetu powiatu ełckiego i gminy Stare Juchy.

Opublikowano: 08 lipca 2020 12:26

Realizacja: IDcom.pl