Przedsiębiorcze Warmińsko - Mazurskie

Prowadzisz swój biznes, myślisz o jego rozwoju i brakuje Ci środków? A może masz pomysł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Poznaj zatem ofertę finansowania w swoim województwie. Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów.

Spotkanie „Pożyczka Rozwojowa oraz Pożyczka Inwestycyjna z Premią oraz Pożyczka Płynnościowa dla MŚP oraz Start-upów” składa się z dwóch części:

- Część I – merytoryczna

Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

- Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe odbędzie się w środę, 29 lipca br., o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ełku, przy ul. Piłsudskiego 4. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a w zamian otrzymasz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.

Opublikowano: 15 lipca 2020 14:35

Załączniki: