Miejsce spotkań w Reglu

Uroczyste otwarcie zmodernizowanej plaży wiejskiej w Reglu, w gminie Ełk, w ramach projektu „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” odbyło się w poniedziałek, 20 lipca.

W ramach zadania zakupiono ławostoły oraz grilla, dokonano naprawy pomostu oraz zagospodarowano teren przy jeziorze.

Symbolicznego otwarcia dokonali przedstawiciele władz powiatu ełckiego, gminy Ełk oraz wsi Regiel – Zmodernizowana plaża wiejska przyczyni się do integracji społecznej, będzie także odpowiednim miejscem do aktywnego i zdrowego spędzania czasu dla całych rodzin – podkreślił starosta ełcki Marek Chojnowski.

Inwestycję udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu w wysokości 15 tysięcy złotych z budżetu powiatu ełckiego oraz środkom własnym gminy Ełk.

Opublikowano: 21 lipca 2020 09:23

Realizacja: IDcom.pl