Miejsce spotkań w Marcinowie

Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem przyległym w Marcinowie, w gminie Kalinowo, w ramach projektu „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” odbyło się w czwartek, 30 lipca.

W ramach zadania wykonano łazienkę, szambo oraz wymieniono drzwi w istniejącej świetlicy. Ponadto uporządkowano i zagospodarowano teren przed budynkiem.

Symbolicznego otwarcia dokonali przedstawiciele władz powiatu ełckiego, gminy Kalinowo oraz wsi Marcinowo – Zmodernizowana świetlica przyczyni się do integracji społecznej, a teren wokół budynku będzie także odpowiednim miejscem do aktywnego i zdrowego spędzania czasu dla całych rodzin – podkreślił starosta ełcki Marek Chojnowski.

Inwestycję udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu w wysokości 15 tysięcy złotych z budżetu powiatu ełckiego oraz środkom własnym gminy Kalinowo.

Opublikowano: 31 lipca 2020 08:18

Realizacja: IDcom.pl